Seenot - 6+

Z Loferu a cesty Hasenalarm jsme pokračovali směr Salzburg, St. Gilgen až na Wolfgangsee a cestu Seenot (léto2010). Zvláštností této cesty je, že je celá nad vodou. Nástup je buď z lodi a návrat slaněním zpátky do lodi, nebo nejdříve slanit a potom to vylézt. Tuto variantu jsme zvolili my, protože jsme neměli člun. Třicetistupňová vedra stále trvali, zvlášť v této nadmořské 545m bylo snad 35 stupňů. Na cestě bylo více lidí, museli jsme čekat i předbíhat, předtím celý týden v horách a navíc to vedro. Moc se mi do toho nechtělo, a když jsme se do toho potom dali, vůbec mi to nešlo.Když jsme ji přelezli, měli jsme opravdu velkou žízeň. I přesto to je nádherná cesta a vřele ji doporučuji. Po celé její délce je nádherný výhled na jezero Wolfgangsee. Další zvláštností této cesty jsou umělé chyty na holé skále v jedné délce. Celá cesta je dlouhá 150metrů a doba trváni za ideálních podmínek jsou dvě hodiny. Přístup k začátku je třicet minut. Fotografie z této cesty jsou zachycené v následující galerii. Po sestupu a koupání jsme se vydali domů. Já do Vyššího Brodu a Ondra do Ostravy.

   Zobrazena:   1903x

   Počet obrázků:   19 (1127 kB)

   Založena:   05.12.2011

   Vlastník   Máslič

 

obrázků podle
| 1 | Celkem 19 obrázků | zobrazeno 1 - 19 |


Hlavní menu

Rubriky

Čtenář

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Vyhledávání

Vyhledat text


Galerie
Už skoro nahoře
Nazuli jsme mačky a pokračovali zase po sněhu dál
zobrazení: 1393
známka: 0

Partneři

www.lipno-online.czVšechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní použití. Bez předchozího písemného souhlasu spolku Icík Vyšší Brod Adrenalin Team je zakázáno jakékoli další zacházení s veškerým obsahem stránek - texty, fota, videa, grafické prvky, zvukové stopy apod.

Web běží na redakčním systému phpRS Stránka je validní HTML 4.01 Transitional Web je optimalizován pro Mozilla 3.x Web je optimalizován pro Opera 10 a nižší Web je optimalizován pro IE 8 a nižší TOPlist

© montimuf 2009   -   stará verze

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz