Komentáře

ke článku: Nové začátky
ze dne 16.09.2009, autor článku: administrator

Komentář ze dne: 20.11.2013 09:05:33
Autor: qlgpehfvn (faddenrclv@hotmail.com)
Titulek: nike nfl jerseys cheap promising more legroom even as it squeezed on extra seats
'I can tell a lot of things to a lot of clients, but that doesn't mean they'll listen and accept what I say and practice that discipline,' Cromartie's adviser Jonathan Schwartz said. '[Cromartie] buys into it. He knows that a professional athlete's earning period is limited, and that the best form of accumulating wealth is not to spend.Negatives: Is he accurate enough? He wasn't asked to fit the ball through a tire on a regular basis and was much better when he got the chance to bomb away down the field. He's not a prototype NFL passer in terms of coming up with the quick read and making the play happen.

It was the longest touchdown run by a quarterback since Kordell Stewart went 80 yards on Dec. 22, 1996, and it gave him the fifthbest rushing total in a game by a quarterback in NFL history. He and Vick are the only quarterbacks since 1970 to rush for at least 130 yards and two touchdowns in a game..However, that is not to say that Norv Turner and his charges (no pun inten

Reakce na komentář
"nike nfl jerseys cheap promising more legroom even as it squeezed on extra seats"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Žije ryba ve vode (ano/ne)?

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]


Hlavní menu

Rubriky

Čtenář

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Vyhledávání

Vyhledat text


Galerie
Waldschenke am Sternstein
Cestou jsem míjel hospodu Waldschenke, kde začne úzká asfaltka a můžete to pořádně pustit až do Bad Leonfeldenu
zobrazení: 1131
známka: 1.50

Partneři

www.lipno-online.czVšechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní použití. Bez předchozího písemného souhlasu spolku Icík Vyšší Brod Adrenalin Team je zakázáno jakékoli další zacházení s veškerým obsahem stránek - texty, fota, videa, grafické prvky, zvukové stopy apod.

Web běží na redakčním systému phpRS Stránka je validní HTML 4.01 Transitional Web je optimalizován pro Mozilla 3.x Web je optimalizován pro Opera 10 a nižší Web je optimalizován pro IE 8 a nižší TOPlist

© montimuf 2009   -   stará verze

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz