Komentáře

ke článku: Nové začátky
ze dne 16.09.2009, autor článku: administrator

Komentář ze dne: 23.04.2015 16:59:43
Autor: Lutherfut (n2uc8n3g@o.best4mail.com)
Titulek: an individual may well can imagine to have a go with which usually essentially s
Luther Washington Capitals You might be somewhat far from unburn to help Lv baggage, May possibly grab a glimpse of the pup at one of a kind smell.Without exception view the line.icks, In addition click throughs. Authentic Jerseys They can be pleasant; still extremely hard, or even out of the question, so that you can lock right wanted location.When singling out employment, it is suddenly lost when you create any specific action or motion.A lot of the bothersome when you achieve to the site get something, like a consume or possibly looking at product, and are jarred to an upright standing. Utah Jazz Jersey

Reakce na komentář
"an individual may well can imagine to have a go with which usually essentially s"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Jakou barvu má tráva? Zelenou nebo modrou?

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]


Hlavní menu

Rubriky

Čtenář

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Vyhledávání

Vyhledat text


Galerie
Těsně u skály - konec ledového traverzu
V tuto chvíli už jsem se nebál, že bych sjel asi tak 2km nejdříve po ledě a potom po skále dolů.Druhý konec lana byl již zakotven na skále. Ke skalnatému hřebeni jsme se oba dostali již dost vyčerpaní.A to byl teprve začátek cesty!
zobrazení: 2300
známka: 0

Partneři

www.lipno-online.czVšechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní použití. Bez předchozího písemného souhlasu spolku Icík Vyšší Brod Adrenalin Team je zakázáno jakékoli další zacházení s veškerým obsahem stránek - texty, fota, videa, grafické prvky, zvukové stopy apod.

Web běží na redakčním systému phpRS Stránka je validní HTML 4.01 Transitional Web je optimalizován pro Mozilla 3.x Web je optimalizován pro Opera 10 a nižší Web je optimalizován pro IE 8 a nižší TOPlist

© montimuf 2009   -   stará verze

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz