Komentáře

ke článku: Tauplitzalm, přechod na Pühringerhütte a Gross Tragl - skialp
ze dne 23.03.2010, autor článku: maslic

Komentář ze dne: 21.11.2013 15:34:06
Autor: bbyikedcs (faddenrclv@hotmail.com)
Titulek: wholesale jersey mostly purporting to be official super bowl and other nfl merch
Finally, they conquered the Cowboys. It only took one of the most famous plays in NFL history, 's 6yard touchdown pass to eternally known as The Catch to send the 49ers to the Super Bowl for the first time. Equally significant were the contributions of (gamesaving tackle), (forced fumble) and (fumble recovery) on Dallas' lastchance drive.The game ended with a final score of 580 with the Seahawks easily winning over the Cardinals. Some fans have an issue with Seattle's Head Coach Pete Carroll running up the score. I don't have an issue with it at all.

The four players were implicated in what the NFL said was a bounty pool run by former Saints defensive coordinator Gregg Williams and paid improper cash bonuses for hits that injured opponents. The players have acknowledged a pool but denied they intended to injure anyone. Goodell has been unmoved by the players' distinction regarding intent, outlining several instances in which Williams made notations of player rewards due

Reakce na komentář
"wholesale jersey mostly purporting to be official super bowl and other nfl merch"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Žijí lidé na Slunci (ano/ne)?

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]


Hlavní menu

Rubriky

Čtenář

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Vyhledávání

Vyhledat text


Galerie
To je pohoda
Polévku už jsme potom radši jenom pili. Za námi je vidět spodní část Feuertalbergu.
zobrazení: 1174
známka: 0

Partneři

www.lipno-online.czVšechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní použití. Bez předchozího písemného souhlasu spolku Icík Vyšší Brod Adrenalin Team je zakázáno jakékoli další zacházení s veškerým obsahem stránek - texty, fota, videa, grafické prvky, zvukové stopy apod.

Web běží na redakčním systému phpRS Stránka je validní HTML 4.01 Transitional Web je optimalizován pro Mozilla 3.x Web je optimalizován pro Opera 10 a nižší Web je optimalizován pro IE 8 a nižší TOPlist

© montimuf 2009   -   stará verze

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz