Komentáře

ke článku: Hinterstoder, Dietlgut, Feuertalberg a skialp
ze dne 05.04.2010, autor článku: maslic

Komentář ze dne: 29.11.2013 19:12:05
Autor: ogbryfiah (faddenrclv@hotmail.com)
Titulek: michael kors black Friday sale
So glad you remembered. Well, the Lions did actually take a 100 lead on the Vikings at Ford Field before remembering they lost the secondmost consecutive games in NFL history. Detroit jumped out to the doubledigit advantage on the first of what should be many TD passes to come from QB Matthew Stafford to WR Calvin Johnson.His 722 yards also tops his previous season best. Hawk's two sacks tied his career best.

Did not work out at the combine, but he is a fairly easy guy to evaluate. He has been a very productive player for the Fighting Irish, and has contributed as a sprinter on the track team, as well as being a 3year starter and also doubling as a solid PR. Finished the 1997 season with 53 tackles and 2 Int., but added PRs, as well as kick off returns to his resume as a senior.If we look just at the longest field goals, we get David Akers first, followed by Justin Tucker and Blair Walsh. I talked about both Akers and Walsh in my article NFL Gridiron Girl recently for thei

Reakce na komentář
"michael kors black Friday sale"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Jakou barvu má tráva? Zelenou nebo modrou?

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]


Hlavní menu

Rubriky

Čtenář

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Vyhledávání

Vyhledat text


Galerie
Klápa
Na cestě zpátky po Schwarzenbergském kanále
zobrazení: 1187
známka: 1.00

Partneři

www.lipno-online.czVšechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní použití. Bez předchozího písemného souhlasu spolku Icík Vyšší Brod Adrenalin Team je zakázáno jakékoli další zacházení s veškerým obsahem stránek - texty, fota, videa, grafické prvky, zvukové stopy apod.

Web běží na redakčním systému phpRS Stránka je validní HTML 4.01 Transitional Web je optimalizován pro Mozilla 3.x Web je optimalizován pro Opera 10 a nižší Web je optimalizován pro IE 8 a nižší TOPlist

© montimuf 2009   -   stará verze

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz