Mühlbach am Hochkönig

- Lezecká oblast blízko Salzburgu,Cesta Das Leben ist schön a jiné. Naše poslední lezecká akce roku 2009 proběhla v září a směřovala do oblasti Hochkönig.Výchozí místo byla chata Arthurhaus.Odtud jsme se dostali k nástupu našich cest za dvě hodiny.Byli jsme tam dva dny po sobě.Příště si tam vezmeme stan a zůstaneme nahoře pod nástupy.Je tam plno parádních a rovných míst na spaní.Jenom voda tam není.Rozhodli jsme se zkusit pár cest nejlehčí obtížnosti v této oblasti a to je 6.Místo a oblast se nám moc líbila a určitě se tam ještě vrátíme.

   Zobrazena:   1592x

   Počet obrázků:   20 (3696 kB)

   Založena:   05.02.2010

   Vlastník   Máslič

 

obrázků podle
| 1 | Celkem 20 obrázků | zobrazeno 1 - 20 |


Hlavní menu

Rubriky

Čtenář

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Vyhledávání

Vyhledat text


Galerie
Nástup ke skále
Prudkým sněhem jsme vystoupali s mačkami k ocelovému lanu.
zobrazení: 944
známka: 0

Partneři

www.lipno-online.czVšechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní použití. Bez předchozího písemného souhlasu spolku Icík Vyšší Brod Adrenalin Team je zakázáno jakékoli další zacházení s veškerým obsahem stránek - texty, fota, videa, grafické prvky, zvukové stopy apod.

Web běží na redakčním systému phpRS Stránka je validní HTML 4.01 Transitional Web je optimalizován pro Mozilla 3.x Web je optimalizován pro Opera 10 a nižší Web je optimalizován pro IE 8 a nižší TOPlist

© montimuf 2009   -   stará verze

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz