Tip na jarní stovku s převýšením 2500m

Trasa vychází z Vyššího Brodu na jih, přechází do Rakouska a potom přes Lipno se zase vrací ze severu do Vyššího Brodu.Přesný popis je nasledující - Vyšší Brod, Mnichovice, Jezevčí vrch, hraniční přechod Dürnau, větrné elektrárny na Hvězdné, hraniční přechod Guglwald, Helfenbergerhütte, Innenschlag, Vodní kaplička, Herleinsödt, Ödt, St. Oswald, Koranda, Svatý Tomáš (Vítkův kámen), Pasečná, Spáleniště, Přední Výtoň, Frýdava, přívozem do Frymburka, Kramolín, Malšín a Vyšší Brod. Trasa je vedená neustále z kopce do kopce a nastoupá se dost velké převýšení. Velká část je vedená po málo použivaných lesních cestách, kde nikoho nepotkáte, což se mi líbí. Každý si ji může zkusit projet sám (a určitě nebude litovat) podle mapy v galerii a popisu.

   Zobrazena:   1500x

   Počet obrázků:   18 (1237 kB)

   Založena:   08.06.2010

   Vlastník   Máslič

 

obrázků podle
| 1 | Celkem 18 obrázků | zobrazeno 1 - 18 |


Hlavní menu

Rubriky

Čtenář

Uživatelské jméno:

Heslo:




Registrace nového čtenáře!


Vyhledávání

Vyhledat text


Galerie
Kousek dál po cestě
Stejné kouzelné liduprázdné údolí.
zobrazení: 1342
známka: 0

Partneři

www.lipno-online.cz



Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní použití. Bez předchozího písemného souhlasu spolku Icík Vyšší Brod Adrenalin Team je zakázáno jakékoli další zacházení s veškerým obsahem stránek - texty, fota, videa, grafické prvky, zvukové stopy apod.

Web běží na redakčním systému phpRS Stránka je validní HTML 4.01 Transitional Web je optimalizován pro Mozilla 3.x Web je optimalizován pro Opera 10 a nižší Web je optimalizován pro IE 8 a nižší TOPlist

© montimuf 2009   -   stará verze

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz