Skialpinismus v Saas Fee (duben 2008)

Galerie zobrazuje skialpinistické výstupy na tři alpské čtyřtisícovky a jednu skoro čtyřku. Výchozím bodem bylo Švýcarské městečko Saas Fee a chata Britanniahütte, která je zároveň i začátkem známého skialpinistického přechodu Haute Route.

   Zobrazena:   1732x

   Počet obrázků:   15 (707 kB)

   Založena:   10.06.2010

   Vlastník   Máslič

 

obrázků podle
| 1 | Celkem 15 obrázků | zobrazeno 1 - 15 |


Hlavní menu

Rubriky

Čtenář

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Vyhledávání

Vyhledat text


Galerie
Naše nejvyšší místo,kam jsme se dostali
Na tomto místě jsme usoudili, že na to prostě nemáme, že to nestihneme.Odtud by bylo ještě kousek po hřebeni a potom následovalo lezení ve stěně a my by museli zase pracně hledat cestu, kterou jsme neznali. Neznali jsme ani sestupuvou cestu Hornligrat a to byla další chyba.Zavolali jsme si pomoc.
zobrazení: 2255
známka: 0

Partneři

www.lipno-online.czVšechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní použití. Bez předchozího písemného souhlasu spolku Icík Vyšší Brod Adrenalin Team je zakázáno jakékoli další zacházení s veškerým obsahem stránek - texty, fota, videa, grafické prvky, zvukové stopy apod.

Web běží na redakčním systému phpRS Stránka je validní HTML 4.01 Transitional Web je optimalizován pro Mozilla 3.x Web je optimalizován pro Opera 10 a nižší Web je optimalizován pro IE 8 a nižší TOPlist

© montimuf 2009   -   stará verze

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz