Vyšší Brod, Třístoličník na kole a zpět

Popis cesty - První den : Vyšší Brod, Hájenka a hospoda na Mnichovicích, Krásné pole, Kapličky, Spáleniště, Pasečná, Svatý Tomáš, Koranda, Ježová (Igelbach), Sonnenwald (Rakouská hospoda), Alpenblick (rozhledna), lyžařské středisko Hochficht, sedlo 1/10, výjezd Rakouskem pod Plechý, přejezd do Německa (300 metrů je nutné přenést kolo na zádech po pěšině pro pěší), Dreisesselberg - Třístoličník, Haidmůhle, Nové údolí, Stožec, Jelení vrchy, U Stříšky, Říjíště, Rossbach a Horní Nová Pec. Druhý den : Horní Nová Pec, Plešné jezero, Horní Nová Pec, Schwarzenbergský kanál, Klápa, Josefůl důl, Zvonková, hospoda Sonnenwald, Igelbach, Koranda, Svatý Tomáš, Přední Výtoň, hráz Lipno, Loučovice, Špulkovina a Vyšší Brod. Třetí den : Vyšší Brod, Loučovice, Lipno, Frýdava, Pravobřežka, U mostu, bývalý Kyselov, Tokaniště, Zvonková a po kanále do Horní Nové Pece.

   Zobrazena:   3577x

   Počet obrázků:   29 (1766 kB)

   Založena:   04.07.2010

   Vlastník   Máslič

 

obrázků podle
| 1 | Celkem 29 obrázků | zobrazeno 1 - 29 |


Hlavní menu

Rubriky

Čtenář

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Vyhledávání

Vyhledat text


Galerie
Červený Dvůr
Rozlehlé budovy Červeného Dvora
zobrazení: 1022
známka: 0

Partneři

www.lipno-online.czVšechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní použití. Bez předchozího písemného souhlasu spolku Icík Vyšší Brod Adrenalin Team je zakázáno jakékoli další zacházení s veškerým obsahem stránek - texty, fota, videa, grafické prvky, zvukové stopy apod.

Web běží na redakčním systému phpRS Stránka je validní HTML 4.01 Transitional Web je optimalizován pro Mozilla 3.x Web je optimalizován pro Opera 10 a nižší Web je optimalizován pro IE 8 a nižší TOPlist

© montimuf 2009   -   stará verze

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz