Blue Moon - 6+

Lezecká cesta Blue Moon (6+) nás lákala již dlouho. Ale pro její velkou vzdálenost od Vyššího Brodu jsme se tam ještě nedostali. V létě 2010 se vyskytly ideální podmínky. Vraceli jsme se s Ondrou ze Švýcarska z nevydařeného Matterhornu okolo, měli jsme čas, a tak jsme toho samozřejmě využili. Jediná nevýhoda byla vedra přes 30 stupňů a dlouhá nástupová cesta. Vše jsme překonali a odměnou nám byla tato nádherná cesta končící na Kopfkraxe 2178m. Dostali jsme se tam přes Tirolský Wörgl, Scheffau až k hospodě Jägerwirt. Odtud pěšky kolem obrovského vodopádu 2 hodiny nástup pod stěnu. Cesta je dlouhá 470m a udávaný čas výlezu je 4.45 hodin. Fotografie z této cesty jsou v následující galerii. Po přelezení této cesty jsme pokračovali směrem do Čech a zastavili se na další cestě blízko Loferu v Salzburgské oblasti.

   Zobrazena:   1742x

   Počet obrázků:   18 (1180 kB)

   Založena:   05.12.2011

   Vlastník   Máslič

 

obrázků podle
| 1 | Celkem 18 obrázků | zobrazeno 1 - 18 |


Hlavní menu

Rubriky

Čtenář

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Vyhledávání

Vyhledat text


Galerie
Konečně v sedle
Před osmou jsme byli v sedle a velice rychle se začalo smrákat.Spěchali jsme se stavbou stanu a bivakem.
zobrazení: 1154
známka: 0

Partneři

www.lipno-online.czVšechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní použití. Bez předchozího písemného souhlasu spolku Icík Vyšší Brod Adrenalin Team je zakázáno jakékoli další zacházení s veškerým obsahem stránek - texty, fota, videa, grafické prvky, zvukové stopy apod.

Web běží na redakčním systému phpRS Stránka je validní HTML 4.01 Transitional Web je optimalizován pro Mozilla 3.x Web je optimalizován pro Opera 10 a nižší Web je optimalizován pro IE 8 a nižší TOPlist

© montimuf 2009   -   stará verze

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz