Hasenalarm - 6

Z cesty Blue Moon jsme pokračovali přes St. Johann in Tirol do Loferu v Salzburgské oblasti na další cestu Hasenalarm (léto 2010). Z Loferu jsme pokračovali přes Maurach, Au až k hospodě Obermayerberg. Odtud to bylo dvě a půl hodiny cesty pod stěnu. Třicetistupňová vedra stále neustupovala a tak jsme si to v tomhle směru pěkně užili. Cesta je 425m dlouhá a udávaná cesta přelezení jsou čtyři hodiny. Cílem cesty a zároveň nejvyšším bodem je Groses Häuselhorn 2284m. Zpáteční cesta (jen při suchém počasí) je přes Häuselrinne. Velice prudká sestupová cesta v suti a rozbité skále se čtyřicetimetrovým slaněním. V případě změny počasí je možné použít nouzovku sestupem na Traunsteinerhütte. Tuto variantu jsme ale nepoužili. Měli jsme stále hezky a odpoledne jsme už byli zase dole. Fotografie z této cesty jsou v následující galerii. Odtud jsme hned po sestupu pokračovali dál k jezeru Wolfgangsee na další lezeckou cestu Seenot.

   Zobrazena:   1711x

   Počet obrázků:   18 (1110 kB)

   Založena:   05.12.2011

   Vlastník   Máslič

 

obrázků podle
| 1 | Celkem 18 obrázků | zobrazeno 1 - 18 |


Hlavní menu

Rubriky

Čtenář

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Vyhledávání

Vyhledat text


Galerie
Chatička horské služby
Každý,kdo jel okolo byl pozván na pivo
zobrazení: 1947
známka: 0

Partneři

www.lipno-online.czVšechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní použití. Bez předchozího písemného souhlasu spolku Icík Vyšší Brod Adrenalin Team je zakázáno jakékoli další zacházení s veškerým obsahem stránek - texty, fota, videa, grafické prvky, zvukové stopy apod.

Web běží na redakčním systému phpRS Stránka je validní HTML 4.01 Transitional Web je optimalizován pro Mozilla 3.x Web je optimalizován pro Opera 10 a nižší Web je optimalizován pro IE 8 a nižší TOPlist

© montimuf 2009   -   stará verze

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz