| maslic | 25. 11. 2009 | 2610 přečtení |

Cyklistická větev byla založena hned při vzniku Icik klubu spolu dalšími větvemi. Smyslem nebylo a ani není dosažení nějakých převratných výkonů při závodech a maratonech (i když samozřejmě každý se snaží jezdit rychle a vydržet co nejvíce kilometrů), ale hlavně si dobře zajezdit u nás v jižních Čechách nebo kdekoli jinde.V minulé době někteří naši členové odjeli několik maratonů (např. Král Šumavy, Jizerská padesátka atd.) a zůčastnili se i Bobrcupu.

Do cyklistické sekce se může každý zapojit tím (a to nemusí být ani členem), že začne jezdit třeba na horském kole po krásné šumavské přírodě, ať už sám nebo s kamarády. Já už to dělám přes deset let a je to dobrá zábava a výborný trénink třeba pro výstupy v Alpách anebo zapomenout na všechno a jen tak se odreagovat. Případným zájemcům můžu doporučit spoustu zajímavých tras v okolí Vyššího Brodu, Nové Pece, Rakouska a Švýcarska různých délek a obtížností.

| Komentářů: 2221 | Komentovat |
Cyklista

Hlavní menu

Rubriky

Čtenář

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Vyhledávání

Vyhledat text


Galerie
Odpočinek
Tahle fotka je z výletu na kole
zobrazení: 1255
známka: 0

Partneři

www.lipno-online.czVšechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní použití. Bez předchozího písemného souhlasu spolku Icík Vyšší Brod Adrenalin Team je zakázáno jakékoli další zacházení s veškerým obsahem stránek - texty, fota, videa, grafické prvky, zvukové stopy apod.

Web běží na redakčním systému phpRS Stránka je validní HTML 4.01 Transitional Web je optimalizován pro Mozilla 3.x Web je optimalizován pro Opera 10 a nižší Web je optimalizován pro IE 8 a nižší TOPlist

© montimuf 2009   -   stará verze

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz